ART / Lithographs / Litograph in colors 15528416
nr 1552 8416
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Elis Ryberg (1919-1985), Sweden. Borgen och Gärdet, 300/300. Litograph in colors, Image dimensions: 35x41 cm, outer dimensions including frame: 48x55,
LITOGRAPH IN COLORS, Borgen och Gärdet. Signerad, numrerad 300/300. Färglitografi, bildmått: 35x41 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm.
SEK 150
Monday July 17 2023
at 18:53:56
17/7 00:08:43
100 kr
17/7 17:22:01
Elis Ryberg
Read more about Elis Ryberg